dr Maciej Bożek, prof. UŚ

Osoba

Od 15 lat prowadzę zajęcia na Uniwersytecie Śląskim. Jestem zatrudniony na stanowisku prof. UŚ. Z wykształcenia jestem magistrem Socjologii i doktorem Psychologii. Zajęcia prowadziłem na wydziałach: Nauk Społecznych, Humanistycznym, Prawa i Administracji, Szkole Filmowej i Szkole Doktorskiej. W orbicie moich zainteresowań naukowych znajduje się psychologia sądowa w związku z którą jestem biegłym 3 kadencji przy Sądzie Okręgowym w Katowicach, oraz psychologia eksperymentalna z uwagi na którą jestem Koordynatorem Laboratorium Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Prywatnie jestem miłośnikiem kotów i gier – cyfrowych i analogowych.

Ukończone Szkolenia:

Na UŚ

• Wprowadzenie do Tutoringu
  • Tutoring – Edukacja Spersonalizowana – Szkolenie podstawowe
  • Tutoring – Edukacja Spersonalizowana – Szkolenie zaawansowane
  • Indywidualny Trening Innowacyjnych Umiejętności Dydaktycznych

Na zewnątrz

• Collegium Wratislaviense
  • Akredytowany Praktyk Tutoringu – Akredytacja II stopnia
  • Uniwersytet w Gandawie
  • Master of Didactics
  • Uniwersytet w Groningen
  • Master of Didactics Advanced Programme: Advanced Teaching & Tutoring
  • Harvard Business Publishing
  • Innovation in Teaching Programme
  • W ramach Tutoringu na UŚ prowadziłem tutoring w ramach programu Uniwersytet Najlepszych, ISM, oraz 300 godzin indywidualnego tutoringu ze studentami.

Zaświadczenia i certyfikaty