ZAPISZ SIĘ na Uniwersyteckie Miasteczko Naukowe

Rozpocznij rok szkolny z przytupem – weź udział w Uniwersyteckim Miasteczku Naukowym!
W tym roku czekają na Ciebie przystanki:
🌡 Osobliwości Świata Fizyki – spotkania z prawami fizyki i eksperymentami,
             16.09 – brak wolnych miejsc, zapraszamy do zapisów na pozostałe dni
🍃 Biostrefa – bogaty wybór dziedzin biologicznych,
🌏 Prehistoria – wgląd w genealogię ludzkości i naszej planety,
💭 Wyobraźnia – tutaj nauka i wyobraźnia nierozerwalnie splatają się ze sobą,
💥 Magiczna i praktyczna chemia – magiczne i filmowe efekty specjalne,
✨ HogwartUŚ – to fantastyczna podróż o charakterze gry.
Jesteś nauczycielem w szkole podstawowej lub ponadpodstawowej? Zabierz uczniów na interaktywne wykłady, prowadzone przez naukowców z Uniwersytetu Śląskiego oraz pracowników innych placówek naukowo-badawczych. Wykłady uzupełniają i rozszerzają szkolną podstawę programową, z pewnością Was zafascynują, staną się początkiem Waszej nowej pasji, a może nawet przyszłej kariery naukowej.
Zapisz się już dziś!
Zapisy na przystanki Osobliwości Świata Fizyki oraz Prehistorię odbywają się telefonicznie pod numerem 725 991 943 oraz mailowo uniwersytet.dzieci@us.edu.pl